March 18, 2009

başlık maşlık yok...

Efendim günaydın.Bu sabah kalktım Sadrazamcımla güzeel bir kahvaltıdan sonra mutfak toplanıp gazete mazete de okunup son çay içilirkeen bilgisayarımı açayım dedim.Bloğumu da son zamanlarda epeycene ihmal ettiğimin farkındayım canım.Bak şimdi yumuşak g harfi basmıyor.Dur şunun altını kürdanla bir kurcalıyalıımm...Aman iş yerindeki masaüstü bilgisayarın bütün heryeri,tuşları felan sökülebiliyordu bu lap-topların hiçbiyeri sökülmüyor.E benim gibi bilgisayar başında atıştıranların hali noolucak?Di mi ama.Hadii elde kürdan tuşları kurcala,laptopu basş aşağı çevir :))
Her ne ise efendim.Kürdan mürdan sorunu Turkish hallettikten sonra başladım bloğun ismine uygun havadan-sudan yazmaya.(bakınız nenoni bloğun başlığın altı)
Eee şimdi bu resim de nesi? derseniz bişi diil canım, tarihe bakınız, geçen sene tatilde otelin kapısında açmıştı da bu güzellik.Şak! bir foto ve arşivimde bugüne kadar durup duruyordu işte.
Bu günde basacak resim yoktu,resimsiz yazı da yazmak istemedim.Geçenlerde Ankaraya gittim gene.Gezmeye.Annemi kızları görmeye.E Mamuli de haaalaa Ankarada.Neyse canım gezsin çocuk.Nisanda asker benim oğlusuu.
Biz Ankarada iken Kuzine aradı.O da Ankarada imiş.Annesi önemli bir ameliyat geçirdi.Ne ise şimdi daha iyi imiş.
Kuzinecim anneciğine çok geçmiş olsun.
Boncukçuya geldi minnoşla oynadı.Minnoş çookk mutlu oldu.
Bugünlük bu kadar yetsin.Emekliyim ya güzel bişiler yaptığımda-pirdiğimde resmini çeker basarım,görüşürüz gene.
Şimdilik hoşçakalın,sağlıcakla kalın.